Rüyada Hoşlandığın Kişiye Mesaj Atmak

Rüyada hoşlandığın kişiye mesaj atmak her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, ruhsal sorunlarından gülmek suretiyle şifa bulacağına, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, mutluluğunun her geçen gün artacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, kazancın artacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın kişiye mesaj atmak aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına, yolunun açılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, aileye büyük bir ev alınacağına alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin işlerin rast gideceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, emeklerinin karşılığını alacağına, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, iş hayatında atılıma geçeceğine, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine alamettir.

Rüyada eski hoşlandığın kişinin mesaj atması eski bir sorunun tekrarlaması halinde sorumlu olan insanları hayatından çıkaracağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hayatın temposunun yükseleceğine, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alemine göre eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ahmett

Rüyamda sevdiğim kıza mesaj yazdım. Fakat, yazmak istemiyordum. Bir az whatsapp’ta konuştuk. Sonra, tanımadığım bir evin odasında oturmuştuk. O bilgisayarda yazarken ben de kendimi göstereğim diğe karşımdakı bilgisayara bir şeyler yazmaya başladım. Birden matematik soruları ekrana çıktı ve sanki matematikde uzmanmışım gibi davranmaya başladım. Birden yanımda eski ingilizce öğretmenim bana soru sordu. Soruyu cevaplayamayınca bana kızmaya başladı.

Ela

Rüyada sevdiğim erkeğe mesaj atmıştım wpden ama gerçekte bende numarası yok eski sevgilisi olmamam rağmen bana rüyamda eski sevgilimle konuşmam uygun değil gibi şeyler yazdı sevgilisinin fotoğrafını attı sonra bunları erkek knkma anlatınca üzülüp beni boynumdan öpmeye başladı bende onu öpüyodum

Esra

Rüyamda sevdiğim erkekle mesajlaşıyorduk. Benden sonra yakınında hiç kız olmadığından bahsediyordu. Sonra bir anda buluşma kararı alındı o ve ortak arkadaşlar buluşup arabayla gidiyorduk. Onu o kadar çok özlemişim ki sürekli izliyordum, o da bana çaktırmadan bakıyordu. Öyle masum görünüyordu ki anlatamam.Bü rüyanın yorumu nedir ?