Rüyada Hoşlandığın Kişiyi Başkasıyla Nişanlandığını Görmek

Rüyada hoşlandığın kişiyi başkasıyla nişanlandığını görmek çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, tüm dileklerinin gerçek olacağına, hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, bazı girişimlerde bulunacağına, sebat etmesi halinde mutlaka kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın kişiyi başkasıyla nişanlandığını görmek sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, bolluk getirecek bir döneme girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına, sevilen birinin geleceğine, kolay yollardan maddi gelir kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hoşlandığın kişiyi başkasıyla nişanlandığını görmek sorunların ve sıkıntıların biteceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, aile içi huzur açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine, hem maddi hem de manevi anlamda ferahlayacağına, kendisi için isabetli adımlar atacağına, iş ve özel yaşamında yüzün güleceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin bankadaki hesaplarının kabaracağına, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, hakkını yedirtmeyeceğine, çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına alamettir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Hoşlandığın Kişiyi Başkasıyla Nişanlandığını Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda hoşlandığım kişinin bir başkasıyla nişanlandığını, benimde o nişana davetli olduğumu ve gittiğimi gördüm. Hoşlandığım kişinin kimle nişanlandığını tanımıyordum. Hatıra fotoğrafı çektirirken bende onlarla beraber fotoğraf çekildim. Biraz garip bir fotoğraf çekimi olmuştu çünkü ben ikide bir kızın yanında değil de hoşlandığım kişinin yanında fotoğraf çekilmek istiyordum. Fotoğraf çekildikten sonrasını da hatırlamıyorum. Bu rüya nasıl tabir olunur?

  • Sevgili Hürrem,
   Rüyada hoşlandığın kişinin başkasıyla nişanlandığını ve hoşlandığın kişiyle fotoğraf çekilmeye çalıştığını görmek yaşama, isteklere ve yücelmeye tabir olunur. Görülen rüya yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine; planlarının istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına; kendisini ve adını yüceltecek işler yapacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına delalettir.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlıklara çıksın inşallah…

 2. merhaba rüyamda platonik olarak sevdiğim erkek başka bir kızla nişanlanıyordu, ben bunu fotoğrafla sosyal medyadan öğrendim. kurdele kesilirken de fotoğraf vardı. rica etsem rüyamı yorumlar mısınız ? teşekkür ederim.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyada hoşlandığın erkeğin başka kızla nişanlandığını ve yüzük kurdelesi kestiklerini görmek umuda, iyileşmeye ve hayırlara işarettir. Rüya tabirine göre heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına; geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına; geleceğin kendisine hayır ve güzellik getireceğine; her işinin kalbine göre olacağına delalettir.
   Rüyanız Gündüz Niyetine aydınlık olsun inşallah…

 3. Rüyamda eski sevgilim başka biriyle nişanlanıyordu, ailesi istiyordu ama o istemiyordu. nişanlanacağı kişinin evine gidiyordu oturuyordu. ama aklında ben vardım. daha sonra yüzükler takılacağı zaman ben istemiyorum diyerek benim yanıma geliyordu. pişman olduğunu barışmak istediğini söylüyordu. sonrasında bana buruk hüzünlü gözlerle bana bakıyordu. bende içten içe barışmak istiyordum ama ona hiçbir şey söylememiştim.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya kısmete, tanışmaya ve iyiliğe alamettir. Bu rüya yaşadığı stres ve sinirden kurtularak çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına; hayırlı kişiler ile tanışıp yaşamında başarılar ve kazançlar elde edeceğine; yaşanılan ve kendisini üzen sorunların haneden kısa zamanda uzaklaşacağına; sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının her zamankinden daha iyi olacak seviyeye geleceğine yorulmalıdır.
   Gündüz Niyetine yolunuza ışık tutsun…

Rüyanı Tabir Edelim