Rüyada Hurma Göndermek

Rüyada hurma göndermek zenginliğe, kazancın artacağına, hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, şansının açılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, işyeri sahibi ise daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hurma göndermek sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, çok sevinip işinin başına geçeceğine, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, kendisinde uzakta yaşayan sevdiklerinin yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına inanılmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, yapılan işlerin fazla kar getireceğine, sorumlulukların yerine getirileceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hurma göndermek beklediklerini duyacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, zorlukların bir anda biteceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, eğitimlerinin iyi olacağına, amaçlarına ulaşmaya tabir olunur.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin kısmetinin açılacağına, hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, işte mutlu olunacağına, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, başarılarının takdir edileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments