Rüyada İçki Aldığını Görmek

Rüyada içki aldığını görmek umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, her şeyin en kalitelisine sahip olacağına, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına, istenilen bir birliktelikten sonra mutlu bir evlilik yapacağına, yönetici makamına geleceğine alamet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin çok sorunlu bir işin bir kişi vasıtası ile üstesinden geleceğine, tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına, iş üstüne iş teklifi alacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada içki aldığını görmek zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, bildiklerini ve deneyimlerini bütün iş arkadaşları ile paylaşacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı görenin dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına yorumlanır.

Rüyada kocasının içki aldığını görmek zor bir durumun üstesinden gelineceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, bir arkadaşından büyük yardımlar alacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, çok rahat bir döneme gireceğine inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments