Rüyada İçki İçen Kadın Görmek

Rüyada içki içen kadın görmek düşmanların yenileceğine, masraflarının azalacağına, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, iyi bir patron olacağına işaret etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine, uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin yüzünü güldüreceğine bunun da kendisi için büyük bir sevinç kaynağı olacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını ömrü boyunca terk etmeyeceğine, çok rahat edeceğine, kırgınlıkların sona ereceğine, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına rivayet eder.

Rüyada içki içen kadın görmek maaşının artacağına, sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize, işlerinin her zaman yolunda gideceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşarak insanlara da yardımcı olmaya çalışacağına, sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, kendisini kötü hissetmesine sebep olan bir olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibinin dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, hayatının daha keyifli hale geleceğine, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, muradına ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada içki içen kadın görmek hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, huzura ve esenliğe kavuşacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, yeni işlerin geleceğine, zor durumların biteceğine, hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına, stres atacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şeymaaaaa

rüyamda bir evdeydim ve içki içen bir sürü kadın vardı onları gördüğümde bağırarak hayır yapmayın içmeyin diyodum hiçbiri beni dinlemiyordu onlar içip içip kusuyorlardı ben de onlara size içmeyin dedim haram dedim beni neden dinlemediniz diye bağırıp ağlıyordum o kadar çok ağlıyordum ki bana üzülüp pişman olup yanıma geliyolardı ve ben hıçkıra hıçkıra ağlamaya devam ediyordum uyandığımda bile hala o halim devam ediyordu