Rüyada İçki İçip Pişman Olmak

Rüyada içki içip pişman olmak maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre kolay yoldan gelir elde edeceğine, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, bir konuda kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, kazancının çoğalacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına alamettir.

Rüyada içki içip pişman olmak kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, bir takım fırsatlar yakalayacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sahip olacağı hayattan memnun olacağına, bolluğa, berekete, güce ve kuvvete alamettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin hayatın yüzüne güleceğine, kazancının daha da artacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına yorumlanır.

Rüyada içki içip pişman olmak duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, malının ve parasının çoğalacağına, aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde içinde bulunulan kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maneviyatını daha ön planda tutacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, özlemlerini bitireceğine, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
murat

Merhaba
rüyamda ormanlık bi alanda arkadaşım bir bardak içki veriyor ve bir yudum aldıktan sonra pişman olup döküyorum.

Selda

Rüyamda bir sürü bira şişesi var ve ben yanlışlıkla bir bardak içmişim ve o kadar pişman oldum ki yanımıza da biri geliyor tanımadığı m biri ona diyorum ki al bir sürü var orda alabilirsiniz bira yi yanında da bir sürü cips vardı

Ahmet

Rüyamda iki bardak içki dolduruyordum içtim ama çooook pişman oluyordum kusmak istiyordum ama bir otobüsün içindeydim

Melike Mina

Merhabalar rüyamda tabinamaidigim bur evdeyim içki șișesi var böyle desenli pahali bir șiș belli bira gibi geldim ondan içiyorum, ama sonra annem geliyor pișman oluyorum içtigim için ben ne yaptim diyorum (ömrümde hiç içmedim)
acaba yorumu nedir

Sena

Rüyamda kuzenim sanırım içki şişesi vermis elime. Yerde otururken bir yudum aldım. Sonra idrak ediyorum içki içtiğimin, kendimi sorguluyorum sarhoş oldum mu diye. Hiçbir şey olmadı diyorum. İçtikten sonra da pişman oluyorum ve ağlamaya başlıyorum, kuzenime kızıyorum neden verdi bana diye. Dışarıdan balkona parlayan bir sey attı birileri ve elimizde şişeler var utanıyorum aşağı doğru saklamaya çalışıyorum. Kuzenime de kızıyorum neden saklamıyor diye.

Bir Bilen

Rüyamda bir arkadaş ortamında bir bardak içki dolduruluyor bende daha öncesinden içkiye tövbeliyim ama bir yudum alıp pişman oluyor ve gizliden döküp içmiyorum

Bir Bilen

Teşekkür Eder İyi Çalışmalar Dilerim