Rüyada İdrar Yapmak

Rüyada idrar yapmak fakirlikten kurtulacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, bir haber aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, çok büyük atılımlar yapılacağına, takdir toplayacak işler yapacağına, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alacağına, gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arabaya idrar yapmak doğru işler yapacağına, hayırlı kişiler ile tanışacağına, sevdiğinden sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına işarettir.

Rüyada aşırı idrar yapmak kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine, destek göreceğine, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ateşe idrar yapmak çevre değiştireceğine, geniş rızık elde edeceğine, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ayakkabıya idrar yapmak kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, yaşam enerjisi ile dolacağına rivayet eder.

Rüyada az idrar yapmak çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, dualarının karşılığını göreceğine, şirketlerinin sayısının çoğalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada balkona idrar yapmak ekmeğinin kesilmeyeceğine, geçiminin kolay olacağına, sevinilecek bir haber alınacağına, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına inanılır.

Rüyada banyoda idrar yapmak sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, kazancın her geçen gün daha da artacağına, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına yorulur.

Rüyada bardağa idrar yapmak dikkatli düşünülerek atılan adımlar sayesinde hayatının afiyette geçeceğine, huzurlu, mutlu olacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının yanında idrar yapmak kendisini yavaş yavaş toparlayarak kötü bir kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz idrar yapmak hayırlı ve doğru adımların atılması sayesinde sorunları geride bırakacağına, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bol idrar yapmak mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, sevdiği kişi ile arasındaki önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, çok büyük bir mutluluk duyacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bolca idrar yapmak konfor, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına yorumlanır.

Rüyada büyük idrarını yapmak güzel zamanlar geçireceğine, problemlere çözüm bulunacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına çözüme ulaşacağına alamet eder.

Rüyada çamaşırına idrar yapmak ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada camide idrar yapmak büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının bitmesine vesile olacak olaylar yaşanacağına, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına yorumlanır.

Rüyada çok fazla idrar yapmak zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çok miktarda idrar yapmak yaşadığı zorlukların biteceğine, hayırlı haberler getireceğine, sorunlarının son bulacağına işaret eder.

Rüyada çokça idrar yapmak güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, kalbini kıran bir sevdiğine ikinci bir şans vereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada denize idrar yapmak iyileşeceğine, kısmet alacağına, her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına işaret eder.

Rüyada dışarıda idrar yapmak çok hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, keyfinin yerine geleceğine, tartışmaların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada duvara idrar yapmak çok saygın bir iş markası olacağına, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ekmeğe idrar yapmak gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, hikmet sahibi olacağına, dilediği gibi harcama yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eline idrar yapmak epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, yeni bir fikrin çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına delalet eder.

Rüyada erkek bebeğin idrarını yapması hayallerinin peşinden gideceğine, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, yüksek bir makamı olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada etrafa idrar yapmak saygı değer bir konuma çıkacağına, yapılan araştırmalar sayesinde olumsuz bir durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eve idrar yapmak anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine delalettir.

Rüyada halıya idrar yapmak herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada havuza idrar yapmak iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kaba idrar yapmak sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada kadının idrar yapması kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına alamettir.

Rüyada kahverengi idrar yapmak aile dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada kan idrar yapmak zorlukların biteceğine, üzüntülerin gideceğine, işlerin yeni kapılar açacağına yorulmaktadır.

Rüyada kanla karışık idrar yapmak hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için yakınındaki bir kişiden yardım alınacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine rivayet eder.

Rüyada kapı önüne idrar yapmak mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada klozete idrar yapmak işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, şükrederek yaşayacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına alamettir.

Rüyada kovaya idrar yapmak işlerin başına geçeceğine, kazanacağı sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına yorulur.

Rüyada koyu idrar yapmak ölümün manalarını bulmaya çalışacağına ve dinine daha fazla ağırlık vereceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sabırla aşılan bir süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada koyu yeşil idrar yapmak yakın gelecekte nikah masasına oturulacağına, işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına inanılır.

Rüyada küçük idrarını yapmak evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kumlu idrar yapmak devlette önemli bir kademede görev alacağına, kazancın her geçen gün daha da artacağına, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada lavaboya idrar yapmak yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada leğene idrar yapmak hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, kazancının yerine geleceğine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada merdivene idrar yapmak kazancın günden güne artacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, ailesini mutlu edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezara idrar yapmak pek çok kişiye yanında iş vereceğine, maddi anlamda rahatlık göreceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mezarlığa idrar yapmak eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına inanılmaktadır.

Rüyada mor idrar yapmak yaşamak istediği her şeyi yaşama şansına nail olacağına, kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine delalettir.

Rüyada mutfağa idrar yapmak işlerinin çok açılacağına, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada odaya idrar yapmak geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, büyük kazanç elde edeceğine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine yorumlanır.

Rüyada ölünün idrar yapması rahat bir hayata kavuşacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, sevdiklerinin hep yanında kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada oturarak idrar yapmak büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına, keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pantolona idrar yapmak mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına, ticaretinin hızlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada pembe idrar yapmak yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, sorunlarını halletmeyi başaracağına, yüksek moralli olacağına işaret eder.

Rüyada seccadeye idrar yapmak bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada sıçratarak idrar yapmak insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, seçkin bir eleman haline geleceğine, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada şiddetli idrar yapmak maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada şişeye idrar yapmak sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, yaşanan sorunların sona ereceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına işaret eder.

Rüyada siyah idrar yapmak karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, uzun zaman önce ara verilmiş bir okula devam edileceğine alamettir.

Rüyada sofraya idrar yapmak zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sokağa idrar yapmak çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada sürekli idrar yapmak kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine yorulur.

Rüyada tasa idrar yapmak akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, dostlarını iyi seçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tazyikli idrar yapmak çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, önündeki güzel günlerin yaşananları unutturacağına, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine rivayet eder.

Rüyada toprağa idrar yapmak hakkını alacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine yorulmaktadır.

Rüyada tuvalete idrar yapmak derdinin, kederinin dağılacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ulu orta idrar yapmak işlerinin ve çalışmalarının her zaman tıkırında gideceğine, geleceği için kendisine cesaret vereceğine, daha güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada üzerine idrar yapmak daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, dinde olgunlaşacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada uzun idrar yapmak kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını unutacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzun süre idrar yapmak rahatlayacağına, hafifleyeceğine, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, terfi edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uzun süreli idrar yapmak uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü bir araya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yatağa idrar yapmak büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına işarettir.

Rüyada yorgana idrar yapmak layık olduklarına sahip olacağına, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine alamettir.

Rüyada yüzüne idrar yapılması acıların ve gözyaşının dineceğine, mal mülk sahibi olunacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine inanılır.

Rüyada zor idrar yapmak sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, kötü günler için daima kenarda para tutacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ferdi

Merhaba değerli yorumcum rüyamda bir evdeyim. Hafif ışıklı bir ortam ve sağ arka tarafımda annem var. Sarı idrarımı çamaşır yumuşatıcısı kutusu içine yapıyorum. Kapağını kapatıyorum. Bu idrarın birazda çevreye sıçradığını görüyorum. Sonra kendi kendime herhalde kimse görmeden kurur diyorum. Yorumlarsanız sevinirim

Ferdi

Teşekkür ederim

Ferdi

Teşekkür ederim

Cansu

Rüyamda teyzemin evinde alafranga tuvalletteyim kuzenimde geliyor beraber karşılıklı çiş yapmıyoruz ama onun dişi bana sıçrıyor kızıyorum önümüze leğen akıyorum kuzenimde gülüyor karşımda

ysmnn

Merhabalar, rüyamda deniz kenarında bir yerde yaşıyorum. Yalnız çişimi denize gidip yapıyorum bunu bir kaç kez tekrarladım. Devamında annemi görüyorum denize tekrar giriyorum balıklama daldığımda denizin altında bir şehir olduğunu fark edip anneme gösteriyorum. Bu arada hava sıcak deniz kenarında da bir sürü insan var. Bu şekilde gördüm.