Rüyada İguana Beslemek

Rüyada iguana beslemek iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve arkasından dua edenlerin çoğalacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, birçok yeni fikir edinileceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine ve olumlu hal ve tavırları ile çevresindekilere de neşe saçacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre özellikle maddi anlamda rahatlayacağına, makamının yükseleceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, kiracı olmaktan kurtulacağına, ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iguana beslemek işlerinin hemen hallolacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, aydınlık günlerin yakın olacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, işinde istediği başarıyı elde edeceğine delalettir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına alamet eder.

Rüyada iguana beslemek hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, fedakârlıklar yapacağına, geçiminin kolaylaşacağına, içinde bulunduğu kötü bir durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için Allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin kendini çok mutlu ve hafif hissedeceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, sorunlarının günden güne azalacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments