Rüyada Ilık Yağmur Yağması

Rüyada ılık yağmur yağması verimin her geçen gün artacağına, korkularını yeneceğine, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine ve bunun meyvelerini de kısa süre içerisinde toplamaya başlayacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, en kötü koşulda bile mücadeleyi, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında bir arkadaşının yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ılık yağmur yağması çok başarılı adımlar atacağına, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, çok büyük kısmetlere sahip olacağına, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, bazı kötü niyetli kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, kavgaların biteceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada üzerine ılık yağmur yağması dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine tabir olunur.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, sıkıntılarından kurtulacağına, yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments