Rüyada İnek Koşarken Görmek

Rüyada inek koşarken görmek yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, kısa süre içinde yaptığı bir başvurunun kabul edildiği haberi geleceğine, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine, hayatının yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada inek koşarken görmek kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına, yeni bir iş bulunacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, yeni gireceği sosyal ortamlara alışma sürecinde hemen uyum sağlanacağına, çevresindekilere doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, organ bağışında bulunacağına alamet eder.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine, güzel yarınlara olan inancının gerçeğe dönüşeceğine, çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada inek koşarken görmek mevcut düzeninin kişiyi çok mutlu edeceğine, ismini herkese duyuracağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine, gurur verici ve ailesini mutlu edecek işler yapacağına, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, bir büyüğünün yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments