Rüyada İnşaat Hali Ev Görmek

Rüyada inşaat hali ev görmek oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşılmayacağına, işinde ilk başlarda iyi kazanmasa da, zamanla daha çok para elde edeceğine, hayatında geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına delalet eder.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin dertlerin biteceğine, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, işlerinin çok iyi gideceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına, dünyasının bir anda değişeceğine alamettir.

Rüyada inşaat hali ev görmek eşi ile ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, işinde çok ilerleyeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine, hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada inşaat hali ev görmek sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, alınacak bir kararla kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık girmeyeceğine, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, parasının ve malının çoğalacağına delalettir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapanların yalanlarını ortaya çıkaracağına, birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yaşar

Salam aleyküm hocam rüyamda yüksek katlı binanın içinde inşaat halinde olduğunu gördüm divarlar alçı çekilmişti yer tavan beton idi

Berkan

Merhaba hocam, rüyamda inşaat halinde 2 katlı bir ev ya da villada usta ile konuşuyordum. Usta portatif metal merdiven üstündeydi. Tavandaki betondan su damlıyordu ve neden su aktığını sordum. Su aksın diye yapıyoruz zaten dedi. Rüyamın anlamı nedir?
Şimdiden teşekkürler!

Sevda

Rüyamda ağaçlı bir alanda inşaat halinde 4-5 katlı bir ev gördüm. Bu inşaat halindeki evin karşısında yine inşaat halinde büyük bir cami yapılıyordu. Rüyanın anlamı nedir?