Rüyada İntihardan Kurtarmak

Rüyada intihardan kurtarmak iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, hasretin ve özlemin biteceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, sevdiği kişi ile arasındaki önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin, rahat bir nefes alacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin gayrimenkul işine girileceğine, çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, sayısız hayır işleyeceğine, sıkıntı yaratan durumlardan kısa bir zaman içinde kurtulup büyük bir ferahlık yaşayacağına, helal yoldan kazanılan gelir elde edeceğine, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada intihardan kurtarmak sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, Allah’a dua edeceğine, güzel bir evliliğe, pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, takdir görecek pek çok iş yapacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşını intihardan kurtarmak lüks, konfor içinde olacağına, üst düzey çalışmalara imza atılacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapacağı işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, bazı istenmeyen durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin ekmek teknesinin yolunda devam ettiğini öğreneceğine, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İnci

Merhabalar,rüyamda hiç tanımadığım bir adamın ağlayarak hayattan bıktığını söylediğini ve intihar etmek istediğinü gördüm. Onu ikna ederek bu işten vazgeçirdim. Rüyam nasıl yorumlanıyor ?