Rüyada İntikam Almaya Gitmek

Rüyada intikam almaya gitmek kazancının ve zenginliğinin artacağına, hayat kalitesinin yükseleceğine, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, takdir edilip her konuda destek göreceğine, ters giden işlerin düzeleceğine, hayatının kusursuz hale geleceğine alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin esenlik bulacağına, rahata ereceğine, güzel günler geçireceğine, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yakın zamanda yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına olumlu olarak yansıyacağına, mutluluğunun artacağına işaret etmektedir.

Rüyada intikam almaya gitmek zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, ahiret inancına göre yaşanacağına, hayallerine kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin kazanç elde edeceğine, yüksek mevkilere getirileceğine, gönlünce yiyip içeceğine, bayram tadında bir ömür geçireceğine, elde edilen nasibin artacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada intikam almaya gitmek yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, darlık ve yokluk çekmeyeceğine, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşeceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine alamettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, dertlerin kısa zamanda biteceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, rahat erileceğine, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments