Rüyada İntikam Görmek

Rüyada intikam görmek herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine, bundan sonra güvendiği kişiler ile birlikte yürüme kararı alacağına, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına inanılır.

Rüya alimlerine göre huzurlu günler görüleceğine ve mutlu bir yaşam sürüleceğine, tecrübeli bir iş arkadaşından öğrendiklerini işinde aynen uygulayıp başarıya ulaşacağına, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine, geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine delalet eder.

Rüyada intikam görmek acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına, istediği evde oturacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine, işlerin yoluna gireceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına, tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada intikam görmek neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına rivayet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin olumlu dönüşümler alacağına, çok büyük miktarda para kazanacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments