Rüyada İpotek Görmek

Rüyada ipotek görmek deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, kudret sahibi olacağına, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına ve kişilerin orta yolu bulmalarında büyük rol oynayacağına, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına işaret eder.

Rüya alimlerine göre işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, ticaretinin genişleyeceğine, kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, sorunların ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada ipotek görmek üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, afiyete ereceğine alamet eder.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin bol paralı bir döneme girileceğine, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, kendini çok iyi hissedeceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için yakınındaki bir kişiden yardım alınacağına, malının ve parasının artacağına delalettir.

Rüyada ipotek görmek hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, saygınlık kazanacağına, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına, epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments