Rüyada Işığa Doğru Koşmak

Rüyada ışığa doğru koşmak çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, önemli bir makama terfi alacağına, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, kazancının artacağına rivayet etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, yarınların çok iyi olacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, sorunların eş dost ve akrabalar yardımıyla aşılacağına, iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ışığa doğru koşmak isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine rivayet eder.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, çıkmazda olunan bir konuda alınan bir fikrin yardımının olacağına, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, kolaylık elde edeceğine, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına inanılmaktadır.

Rüyada ışığa doğru koşmak elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına inandığı bir yakınından fikir alınacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, hedeflere ulaşılacağına, hayatının kalan kısmında işinin ehli bir kimseyle birlikte işler yapacağına, yaptığı işlerle adının yürüyeceğine işaret eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, işlerin düzene gireceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bir ihtiyaç anında yapılan bir destekle birlikte bir kişi ile aralarındaki arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hevidar

Rüyadamda yemyeşil bir doğanın içindeydim dağlarda koşuyordum. Bir dağın zirvesine tırmandım beyaz ışık vardı etrafında çok güzel bir geyik vardı hayatımda gördüğüm en güzel şeydi