Rüyada Işıklı Oda Görmek

Rüyada ışıklı oda görmek borçlarını kolayca ödeyeceğine, moralinin yerine geleceğine, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, etrafında sürekli kendini rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına, bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, kısmetinin bollaşacağına yorumlanır.

Rüyada ışıklı oda görmek keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, hastalıklarından kurtulup en kısa zamanda ayağa kalkacağına, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin zinde kalacağına, kısmetlerinin çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, büyük bir gelir toplayacağına, sevilen ve sayılan biri olunacağına, doğru yatırımlar yapacağına inanılır.

Rüyada beyaz ışıklı oda görmek işlerin devam edeceğine, talihinizin artacağına, rahat bir işe girileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine alamettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna sokulacağına yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nafi

Rüyada gece beyaz ışıklı her şeyin net göründüğü odada babam ve babamın bir kac akrabasının oldugu evde misafirlikteyiz. Oturdugumuz oda salon tarzı ferahtı. Oturdugum koltugun sol tarafında beyaz pvc balkon kapısı açık, bahcedeki agacın dalı balkon zeminine kadar sarkmış, yeşil ve hafif büyük yaprakları gözüküyor oturdugumuz yerden. Babam iki akrabayı kıyaslıyordu, biri digerine göre hem yurticini hem yurt dışını daha iyi idare ediyor diyordu.(Babam gectigimiz sene rahmetli olmuştu)

Esin

Ruyamda sevdigim erkek bana yakin olmak istiyor ama cevreden cekindigini icin geri duruyor ama beni sevdigini o kadar hissediyorum ki sonra ben onlarin evine cikip oturuyorum tam kalkmak uzereyim onun odasinin kapisi kapali ama odanin isigi yaniyor evde kimse yok anliyorum ki insanlar beni ondan uzak tutmak icin cikariyorlar o evden