Rüyada İstediğini Söylemek

Rüyada istediğini söylemek makamının yükseleceğine, hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, herkesin saydığı ve tanıdığı biri olacağına, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine, tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine yorulmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına ve başarıyı göğüsleyeceğine, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, iş arkadaşları arasında daha bir sevileceğine yorulmaktadır.

Rüyada istediğini söylemek sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, sorun varsa ortadan kaldırılacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına, hasret çekilen kişiler ile tüm özlemini gidereceğine, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

Rüyada istediğini söylemek maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, ferahlığa çıkılacağına, geleceğinin parlak olacağına, arzularına kavuşacağına, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, dost ve akrabaların şaşırtılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, rahat bir döneme girileceğine, istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments