Rüyada İt Isırması

Rüyada it ısırması çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin çok büyük ses getireceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, şifaya kavuşacağına, işlerinin günden güne açılacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, çok para kazanılacağına alamet eder.

Rüyada it ısırması kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, parasal olarak çok iyi olunacağına, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine işarettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapanların yalanlarını ortaya çıkaracağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, girdiği bir işte yıpranacağına fakat sonucunun buna değeceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada it ısırması kötülüklerden uzak kalacağına, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, çeşitli avantajlar elde edileceğine, işlerin yoluna gireceğine, sağduyusu ve ustalığı sayesinde karşısına çıkan sorunları hemen aşmayı başaracağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments