Rüyada İzinsiz Para Almak

Rüyada izinsiz para almak gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, çok iyi yerlere gelineceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, çarelere ve çözümlere kavuşacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine yorumlanır.

Rüyada izinsiz para almak hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, eline geçen kazancı daha da arttıracağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine yorulur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada başkasından izinsiz para almak hasret çekenlerin birleşeceğine, kendi işini kurmak için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, içini en yakınındaki kişiye açmaya karar vereceğine, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, muradına ereceğine inanılmaktadır.

Tabirciye göre eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, sevdiği birisiyle daha fazla yakınlaşacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere el sürmeyeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments