Rüyada Jet Düşmesi

Rüyada jet düşmesi yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, ekmek ve dünya malı alacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, işlerini tek başına yöneteceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin işlerinin çok iyi gideceğine, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, güzel gelişmeler yaşayacağına, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada jet düşmesi sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, bazı önemli konularda aile fertleriyle konuşulacağına ve bir karara varılacağına, işinin gücünün rast gideceğine işarettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, hastalığının düzeleceğine, sevdiği bir kişinin büyük bir mutluluk yaşayacağına, çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, rahatsızlık yaratmayacak bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada jet düşmesi eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına alamettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin saygın bir hayat yaşayacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kadim dostlar edineceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, ferahlık veren sözler duymaya, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments