Rüyada Kabenin İçinde Oturmak

Rüyada kabenin içinde oturmak rahatsızlığından kurtulacağına, maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine işaret eder.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin zorlukların giderileceğine, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına inanılmaktadır.

Rüyada kabenin içinde oturmak yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, hastalık çeken bir yakınına refakat edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine, görmediği ve yaşamadığı güzellikler ile karşılaşacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kabenin içinde oturmak sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, güzel günlerin kapıda olacağına, işlerin hayırlı kapılar açacağına, beklentilerinin yerine geleceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine delalettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin hikmetli kimse olacağına, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duymacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, harama göz dikmeyeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments