Rüyada Kabenin Üstünde Melek Görmek

Rüyada kabenin üstünde melek görmek yanındaki bir kişiye amaçlarını ve hedeflerini yerine getirme fırsatı vereceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, kazancını bir kaç kat arttıracağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, sorunlarından arınacağına, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kabenin üstünde melek görmek sorunlarını ve sıkıntılarını herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, mutluluğunun katlanacağına, güç ve kudret sahibi olacağına, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, endişelerin ve dertlerin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada kabenin üstünde melek görmek olumsuz seyreden bir durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, kalbini kıran bir sevdiğine ikinci bir şans vereceğine, sevdiği kimselerin üzüntülerini bölüşeceğine inanılır.

Yorumcuya göre rüya sahibinin yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, mutlu olmanın yollarını bulacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, enerjisini de, sermayesini de helal yollarda kullanacağına, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
pınar

merhaba rüyamda yüksek bir yerden kabe yi izliyordum ve üstüne çıkmış bir erkek çocuk gördüm çocuğun düşmesinden endişelendim. kabenin etrafında bir sürü insan vardı ve çok kalabalıktı. rüyamın anlamını bir türlü bulamıyorum. cevaplarsanız sevinirim…