Rüyada Kadın Bacak Görmek

Rüyada kadın bacak görmek tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna, iş yaşamının kolay ve zevkli hale geleceğine, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, kırgınlıkların unutulacağına, kısmetin bollaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin mantıklı düşünerek adım atmanın ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz kadın bacağı görmek başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, değer verdiği bir kimsenin mutlu olmasına vesile olacağına, kendisini seven kimseleri yarı yolda bırakmayacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine işarettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin stresten uzaklaşılacağına, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, sorunların ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada güzel kadın bacağı görmek düşmana karşı mahcup olmayacağına, maddi gücünün artacağına, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kıllı kadın bacağı görmek kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine, kazancın ve özgüvenin artacağına, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı görenin hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, hedeflerine yaklaşacağına, kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tanıdık kadının bacağını görmek gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, iş yaşamında söz sahibi olacağına, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, bol para kazanacağına, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin gerçekleştirmek istediği her şeyi gerçekleştireceğine, hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı bulacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına yardım etmekte ve Allah yolunda harcamaktan çekinmeyeceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde sapasağlam olacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada tüylü kadın bacağı görmek kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, şansın her zaman arkasından geleceğine, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, geçiminin daha kolay hale geleceğine, çok büyük bir mutluluk duyacağına yorumlanır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, başarıya ve zafere doymayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada uzun kadın bacağı görmek değer verdiği aile büyükleri ile doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, hayatın keyifli bir hale geleceğine, projelerin ve harcanan emeklerin takdir göreceğine, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine yorulmaktadır.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, geniş rızık elde edeceğine, büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına, sevdiği kişiler ile büyük mutluluklar yaşayacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
anıl

Hocam Merhaba, 6 şubat depremini yaşayıp; yeni ayrılmış kız arkadaşım depremde vefat etmişti. Rüyamda boş bir oda içerisinde balkona doğru yaklaşıyorum ve orada bir kadın bacağını bana gösteriyordu ve güzel bacaklardı sonradan boş odanın içerisinde sabit bir şekilde beklerken balkondan vefat eden eski kız arkadaşım giriş yapıyor ve içimden ne kadar güzel diye söyleniyordum sonradan yanıma süzülerek yaklaştı. Üstünde siyah temiz yeni bir elbise vardı ve evin içerisi gündüz vakti aydınlıktı.

Nevroz Ayten

rüyamda sağ bacağım soldan uzundu uzun olduğu için katlı gibi ben bunu pantolonun altında hem hissettim hem gördüm o ağrıyı zorlanmayı hissettim uyanıncada ağrıyordu dizim saat14.00uyudum 16.00 uyandığımda sizeyazdım