Rüyada Kafa Isırmak

Rüyada kafa ısırmak bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu lugatına göre uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, günü birlik kazanç elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kedinin kafamı ısırması sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde sıkıntıya neden olacak olayların bulunmayacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, büyük bir ortaklığa gireceğine, iş yaşamının kolay ve zevkli hale geleceğine, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına işarettir.

Rüya kitabına göre iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına yorumlanır.

Rüyada köpeğin kafa ısırması hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, kafasına göre birini bulacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, istediği gibi yaşayacağına, rızkın ömür boyu süreceğine, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına bunun sonucunda meyvelerini toplayacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, tazeleneceğine ve şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada yılan kafası ısırmak uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına, sevdiği birisine çok büyük destek vereceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, kendisi gibi olan insanlara destek vereceğine delalet eder.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, vaaz ve nasihate, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, yaptığı çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emre

Rüyamda beni galiba silahla öldürmeye gelen birinin kafasını sımsıkı ısırdığımı hatırlıyorum. Gerisini hatırlamıyorum.Galiba vurulmadan uyandım hocam. Neye delalettir

Emre

Teşekkür ederim hocam içime ferahlık serptiniz