Rüyada Kafa Kel Görmek

Rüyada kafa kel görmek işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, borçların kapanacağına, endişelerini silip atacağına, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyanın anlamına göre kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşının kafasını kel görmek sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracak bir işe imza atılacağına, uzak bir yerden gelecek güzel bir iş teklifinin kabul edileceğine, parasının ve malının eksilmeyeceğine, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına yorulmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yaşanan kötü olayların unutulacağına, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, müjdeli haberler alacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kocasının kafasını kel görmek hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına ve kişilerin orta yolu bulmalarında büyük rol oynayacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, hayatının hep istediği düzende ilerleyeceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine tabir olunur.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, kırılan kalbin onarılacağına, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada oğlunun kafasını kel görmek kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, iyilik yaparak ve insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, fakir fukaraya yardım edeceğine, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, tartışmalı durumların sona ereceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, malların artacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, yapılan işlerde üst üste başarılar elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments