Rüyada Kaleci Görmek

Rüyada kaleci görmek amaçlarının gerçekleşeceğine, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına, uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, aile büyüklerinden birinin yakın zamanda Allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, alacağı bazı haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, işlerinde verimin artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin bir yeniliğin kendisine iyi geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, maddi gücünün katlanacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, aldığı önemli ve hayati karar sayesinde de hiçbir zaman pişman olmayacağına, küs kimselerin barışacağına işarettir.

Rüyada kaleci görmek ilerleyeceğine ve kalkınacağına, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, kendi işinin patronu olacağına, hareketli yaşamından memnun kalacağına, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin hayırlı olayların yaşanacağına, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, ele geçen paranın daha da artacağına, çevresinde saygınlık göreceğine delalettir.

Rüyada ünlü kaleci görmek kendi işinin başına geçeceğine, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, yeni bir iş bulunacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, hak yolunu tutacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ünal

Hocam kardeşimle ünlü İtalyan kaleci Buffon ile maçta selfie çekiyoruz iyi çıkmıyor. Sonra şık gömlek pantolon giymişiz Buffon bir yayına geliyor otele bizim gibi şık. Selfie çekiyoruz daha iyisini istiyoruz. Afrikalı bir genç var Bratislava’da yaşıyormuş. Bir kızın beni sevdiğini söylüyor. Buffon’un bir yayını daha var. Yayın için eski Avrupa kıyafetli 3 adam var, biri beni uyardığı için çıkıyorum. Kardeşim gidiyor foto için. Diğer iki kişi yanıma geliyor üzgün ve uyaran Ali’yi göndermiş.