Rüyada Kaleci Olduğunu Görmek

Rüyada kaleci olduğunu görmek evi yoksa ev alacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, yakın çevresindeki insanlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, rızkın günden güne genişleyeceğine, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kaleci olduğunu görmek iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine, başarısına bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, ticaretinin büyüyeceğine, yaptığı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, yaşanacak küçük bir sorunun çok fazla zarara sebep olmayacağına, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine tabir olunur.

Rüyanın verdiği mesaja göre girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaleci olduğunu görmek aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına, ticari anlamda yön değiştireceğine, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, işinin yoluna gireceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, ileride bir işin meyvelerini bolca toplayacağına, varlıklı kimse olacağına, haneye bereket geleceğine, iş yaşamında gidilecek yönün belirleneceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments