Rüyada Kalkan Görmek

Rüyada kalkan görmek alacağı kararlarda artık daha dikkatli davranacağına, bir şirketler zincirine sahip olunacağına, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, zenginliğe sahip olacağına, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına delalet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına işaret eder.

Rüyada kalkan görmek sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, hak olmayana hiçbir zaman göz dikmeyeceğine işarettir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin kısmetin ve şansın açılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına yorulur.

Rüyada kalkan görmek güzel devam eden aile ilişkilerinin iş hayatına olumlu yansıyacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için büyük fırsatlar yakalayacağına, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine alamettir.

Ulemaya göre rüya sahibinin manevi olarak huzurlu olacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments