Rüyada Kalp Görmek

Rüyada kalp görmek aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına, hayat arkadaşı ile iyi bir geçim içinde olacağına, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, bereketli bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin bir tartışmada kazanan ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, hayallerin gerçeğe döneceğine, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada açık kalp görmek eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine, kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan kurtulacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada altın kalp görmek girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, yaşamını daha iyi planlayacağına, yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada annenin kalbini görmek sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşının kalbini görmek ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına, dertlerin biteceğine, mevcut kötü durumların yavaş yavaş düzeleceğine, takdir edileceği işler yapacağına, dertlerinden arınacağına inanılmaktadır.

Rüyada avucunda kalp görmek hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, ele birçok fırsat geçirileceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, yanlış anlaşıldığı bir konuda kendisini aklama imkanı bulacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da sayesinde nasipleneceğine, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine yorulur.

Rüyada başkasının kalbini görmek keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine işaret eder.

Rüyada beyaz kalp görmek cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, hastalıklarının biteceğine, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına yorumlanır.

Rüyada buluttan kalp görmek kararlarına saygı duyulacağına, bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, hem keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, rahat bir nefes alacağına, kısmetlerinin açılacağına yorulur.

Rüyada büyük kalp görmek sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok kişinin hayır duasını alacağına, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına alamettir.

Rüyada cam kalp görmek sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada çiçekten kalp görmek karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çiğ kalp görmek yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına ya da beklenmedik bir yerden para geleceğine, gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çizilmiş kalp görmek istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, eşlerinin kapanacağına, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada delik kalp görmek her işinde hayırla karşılaşacağına, çok başarılı işlere girileceğine, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, evliliğinde mutlu olacağına, üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine işarettir.

Rüyada denizin ortasında kalp görmek bedeninin şifaya kavuşacağına, ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına delalet eder.

Rüyada durmuş kalp görmek zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eşinin kalbini görmek mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, verimli olacak işler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gerçek kalp görmek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada gökyüzünde kalp görmek daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, yüksek moralli olacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, sorunların dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gümüş kalp görmek korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağınıza, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine, çok güzel olayların baş göstereceğine, geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, insanları hak yoluna çağıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada hayvan kalp görmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada iki kalp görmek isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine tabir olunur.

Rüyada kağıttan kalp görmek çok daha iyi bir konuma geleceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kahvede kalp görmek uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, işlerinin yolunda gideceğine, gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, sevinçli bir hayat süreceğine, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kardeşinin kalbini görmek toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kırık kalp görmek terfi yolunun açılacağına, karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına tabir olunur.

Rüyada küçük kalp görmek makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, mevcut şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, işlerin bir sayede çok güzel bir hal alacağına, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına alamettir.

Rüyada kurbanın kalbini görmek ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, çevresindekilerin hayırlı bir kalabalık oluşturacaklarına ve kendisinin de o insan topluluğuna tabi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada maket kalp görmek herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada mavi kalp görmek kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada mor kalp görmek kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, az da olsa feraha çıkılacağına, deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, lüksünün ve konforunun baki olacağına delalettir.

Rüyada ölünün kalbini görmek beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, yaşamın kolaylaşacağına, daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada oyuncak kalp görmek mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik getireceğine, sadaka ya da zekat vereceğine, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, işlerin yoluna gireceğine, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada pembe kalp görmek ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, yeni iş fırsatları yakalayacağına, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada peygamber efendimizin kalbini görmek çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, kendisi gibi olan insanlara destek vereceğine alamettir.

Rüyada pişmiş kalp görmek küskünlükler söz konusuysa barış sağlanacağına, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, büyük adımlar atılacağına işaret eder.

Rüyada renkli kalp görmek güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, makamının ve ününün artacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, itibar göreceğine ve sözüne güvenilir bir kimse haline geleceğine, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sarı kalp görmek aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, yerine getirdiği bir dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına yorulur.

Rüyada sevdiğinin kalbini görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine inanılır.

Rüyada siyah kalp görmek hataların düzeltileceğine, dış ticarete atılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sökülmüş kalp görmek afiyette ve keyifte olacağına, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada süs kalp görmek daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tahtadan kalp görmek hayallerindeki insanla karşılaşacağına, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, dara düşenlerin yardımcısı olunacağına ve onlardan hayır duası alacağına yorulmaktadır.

Rüyada taştan kalp görmek hayallerinin gerçekleşeceğine, sonu hayırlı olacak bir izdivaca, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına işaret etmektedir.

Rüyada telefonda kalp görmek önemli bir konuda verdiği kararın sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada temiz kalp görmek kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, sevinçli haberler alınacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ters kalp görmek yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, anlaşmazlıkların biteceğine, hidayete ermeyi başaracağına inanılmaktadır.

Rüyada yanan kalp görmek okuyacağına ve bilgileneceğine, epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine alamet eder.

Rüyada yapay kalp görmek zenginliğe sahip olunacağına, düşmanlar ile mücadele edeceğine, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yarım kalp görmek sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına, sevilen ve saygı duyulan kişilerden her başı sıkıştığında yardım alınabileceğine, amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada yerde kalp görmek sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına, ticaretinin gelişeceğine, kimse ile tartışmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil kalp görmek ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, elinin bolluk göreceğine, yurtdışına gidileceğine, sağlığına kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yıldızlardan kalp görmek şöhretli biri olunacağına, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bengisu E.

merhaba rüyamda devasa buyuklukte yaklasik boyumun 6-7 katı uzunlugunda buyuk bir kalp organı gördüm. bembeyazdı. içine girip çıkabiliyordum. ciddi derecede büyük bir organdı. rüyamın anlamı nedir acaba?

Hacer

Rüyamda bir inek koşupp gelip önümde düşüyor sonra ayağa kalkıp yanımdan koşarak kayboluyor ineğin düş tügü yerde kocaman beyaz bir kalp gõrüyorum yanında bir kaç damla kan ğörüyorum sonra bir gürültü duyuyorum acaba inek mı öldú diye düşünüyorum son rafa ben onu suladım mı diye düşúnüyorum vicdan azabıyla uykudan uyandım

HİKMET EMRE YILMAZ

Rüyamda odamdam çıkıyorum bi arkadaşımın üstünde beyaz sarı benekli bir yılan sokacak dememle arkadasimin karninin ustundeki dudak resmine sokuyo ve orasi kaniyo sonra bi bakiyorum ben o arkadasin olduğu yerde oluyorum ve bir kadın geliyo ve senden kan alicam diyo nedense kalbim haricinde bi yerden alamiyo sirtimdan aliyo aldiktan sonra kalbimin üstü morariyo