Rüyada Kamyonla Çarpışmak

Rüyada kamyonla çarpışmak bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, kusursuz bir yaşama kavuşacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına alamettir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin vaktinin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, istediği oranda eğleneceğine, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına yorulur.

Rüyada kamyonla çarpışmak bütün işlerinin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, ticaretin değer ve hız kazanacağına işaret eder.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, haksızlığa ve iftiraya uğrayan masum bir iş arkadaşına kol kanat gereceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iki kamyonun çarpışması sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, borçların hafifleyeceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, öz güven konusunda daha iyi hissedeceğine, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatmanur

Rüyamda telefon ile konuşurken, arkadaşıma kocaman dağdan aşağı içi de kar dolu bir kaydırağın fotoğrafını çekerken önce küçük sonra büyük kamyonlar arka arkaya kaymaya ve bazılarının önünde kadınları sürükleyerek 2 tanesi dışında tam düz gitmek yerine belirgin bir viraj ile başka yöne kaydılar. Kadınlara yardıma koştuk başka bir kadınla ama kadın sadece yukarıda ki süt şirketini arayın gelip beni alsınlar diyerek ayağa kalkıp beklemeye başladı. Kadına bir şey olacak diye korktum sadece.

Fatmanur

Çok teşekkür ederim. Hayırlı bayramlar🌸