Rüyada Kara Gittiğini Görmek

Rüyada kara gittiğini görmek şansının ve kısmetlerinin açılacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, huzurlu bir yaşam süreceğine, işlerinin açılacağına, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Ulemaya göre rüya sahibinin işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, umutların, çabaların ve emeklerin meyve vereceğine, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kara gittiğini görmek hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin aklından geçen ve uzun yıllardan beri yapmak istediği her şeyi yapacağına, bazı kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hanesindeki bolluğun sürekli olacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada kara gittiğini görmek sevilen biri ile birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, çok mutlu ve güler yüzlü bir insan olacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, büyük mutluluklar yaşayacağına, iş hayatındaki rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına delalettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin çok mutlu bir dönem geçirileceğine, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, gurur duyacağı işlerin mimarı olacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments