Rüyada Karanlık Sokakta Yürümek

Rüyada karanlık sokakta yürümek dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, yeni bir hayat kuracağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin daha fazlası olsun diye değil, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, alacağı sevinçli bir haberi yakınlarıyla paylaşacağına, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada karanlık sokakta yürümek kudretinin yerine geleceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, yapacağı akıllıca bir karar sayesinde bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, huzurlu bir hayat süreceğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin yeni arkadaşlık kuracağı birinin güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, tüm sorunlarının biteceğine, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada gece karanlık sokakta yürümek hedeflerine kavuşacağına, güç ve kudret kazanacağına, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine ve onların sayesinde durumunu düzelteceğine, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin hiç riske girmeyeceğine, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, kazancın çoğalacağına, hayatından memnun olacağına, rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sedat Doğan

İyi günler. (Sanki biraz tanıdık bir sokakta, oturduğumuz evin yan sokağında) Karanlık bir sokakta tek başıma yürüyordum. Karanlık iyice bastırınca durdum. Ve daha sonra kendimi biraz aydınlık bir evde buldum.
Şimdiden teşekkürler.

Sedat Doğan

Teşekkürler