Rüyada Karanlık Yerden Geçmek

Rüyada karanlık yerden geçmek hayatına keyif geleceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına, büyük başarısızlıkların çok çalışma sayesinde ortadan kalkacağına, kendi patronu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine yorulur.

Rüyada karanlık yerden geçmek huzura ve mutluluğa kavuşacağına, çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına, dost sandığı kişilerin gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi bileceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine delalettir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, gönlünün feraha ereceğine, neşeli ve huzurlu bir geleceğe, bir haber aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada karanlık yerden geçmek garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, huzura ve rahata kavuşacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin hoşluk içinde olacağına, yüzünün güleceğine, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, kısa bir aradan sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments