Rüyada Yere Düşmek

Rüyada yere düşmek arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, karşısına çıkan bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, bir aile büyüğünün el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, verilecek kararların zafer ve bol kazanç getireceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına alamet eder.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, eline daha fazla gelir geçeceğine, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, yapacağı bir birlikteliğin kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getirecek olayların vuku bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada alyansın yere düşmesi rızkının ve kazancının bollaşacağına, imkânlarının çoğalacağına, bir durumun kişiye maddi anlamda büyük kazanç sağlayacağına alamet eder.

Rüyada anahtarın yere düşmesi şansızlığın kırılacağına, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına alamet eder.

Rüyada aniden yere düşmek hayal edilen her şeye kavuşulacağına, üstün başarılar alacağına, çok hayırlı adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annenin yere düşmesi iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bir sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine işarettir.

Rüyada asansörün yere düşmesi hayatını stresten uzakta geçireceğine, borçların biteceğine, hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada avizenin yere düşmesi sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine inanılır.

Rüyada ayın yere düşmesi çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, hayatını baştan aşağı değiştireceğine, kendini çok şanslı addedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aynanın yere düşmesi aldığı önemli ve hayati karar sayesinde de hiçbir zaman pişman olmayacağına, kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına tabir olunur.

Rüyada balığın yere düşmesi elinize toplu miktarda para geçeceğine, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada balkondan yere düşmek güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada banyoda yere düşmek sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, gelecekte yüzünün güleceğine, makamının artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bardağın yere düşmesi iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başörtüsünün yere düşmesi eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bayılıp yere düşmek mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bilerek yere düşmek sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada birden yere düşmek yaşadığı zorluğun biteceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bitin yere düşmesi mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada bulutun yere düşmesi ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada camdan yere düşmek çevresinde zenginliği ile nam salacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına alamet eder.

Rüyada çamurlu yere düşmek belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine alamet eder.

Rüyada çantanın yere düşmesi huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına tabir olunur.

Rüyada çatıdan yere düşmek içinde bulunduğu parasal duruma karşı bir kişiden çok büyük destek göreceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına yorumlanır.

Rüyada ceketin yere düşmesi içine düştüğü maddi sıkıntının sonunun geleceğine, dünyanın nimetlerinden daha fazla faydalanabileceğine, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin geleceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğunun yere düşmesi ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini gün geçtikçe daha da sağlamlaştıracağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cüzdanın yere düşmesi parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada depremde yere düşmek çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, rahatlık ve ferahlık bulacağına, beklentilerine ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada dilin yere düşmesi başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına işaret eder.

Rüyada dişin çıkıp yere düşmesi hayra ve esenliğe, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya işarettir.

Rüyada domatesin yere düşmesi eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine yorulur.

Rüyada dondurmanın yere düşmesi iyi bir kariyer edineceğine, başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, kazançlı işler yapacağına işaret eder.

Rüyada ekmek yere düşmesi rüyayı gören kadınsa bereketli bir döneme girileceğine, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elbisenin yere düşmesi geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, sevdiği kişilere yardım edeceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada elmanın yere düşmesi kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşan bir tanıdığa destek olunacağına, sorunlarından çok yakın zaman içinde kurtularak herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına alamettir.

Rüyada eşarbın yere düşmesi borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, zenginliğe, kendi işinin sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyada eşyaların yere düşmesi evinde tenceresinin hep kaynayacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada gelinin yere düşmesi çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gelinlikle yere düşmek uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına rivayet eder.

Rüyada gökkuşağının yere düşmesi karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına alamet eder.

Rüyada gökyüzünden yere düşmek dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına, içinde bulunduğu kötü bir durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için Allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gözlüğün yere düşmesi tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada gözün yere düşmesi gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, güç, kudret ve iman sahibi olacağına, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada gözyaşının yere düşmesi engellerin ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, ileride çok zengin biri olacağına, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gülmekten yere düşmek geçimin kolaylaşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, hayatının bir anda renkleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada güneşin yere düşmesi iyi konumlara geleceğine, elini attığı her işi yerine getireceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına delalet etmektedir.

Rüyada halının yere düşmesi rütbe edineceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamileyken yere düşmek maddi olarak büyük getirisi olacağına kanaat getirdiği yatırımlarda bulunacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamurun yere düşmesi sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık girmeyeceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hastanın yere düşmesi huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada havadan yere düşmek hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına alamet eder.

Rüyada helikopterin yere düşmesi kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hep yere düşmek para pul sahibi olacağına, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, bekarlar için evlenmeye işaret etmektedir.

Rüyada ineğin yere düşmesi işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, kurtuluşa ereceğine, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada insanın yere düşmesi düşmanlıkların biteceğine, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada ıslak yere düşmek Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, iyilik dolu kalbiyle övgü alıp, Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, çalışmaları ile takdir toplayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kalemin yere düşmesi aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada kapının yere düşmesi moralini bozduğu bir kişinin gönlünü alacağına, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, hayatının toparlanacağına yorulur.

Rüyada karanlık yere düşmek yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, işlerinin her geçen gün daha da artacağına, rahatlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karpuzun yere düşmesi zengin biri olacağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kayarak yere düşmek insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, rütbe edineceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kitapların yere düşmesi hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, tövbe edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada koşarken yere düşmek kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına alamettir.

Rüyada kuranın yere düşmesi rahat bir hayata başlayacağına, birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan rüya sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, uzak ve hayırlı bir yola gidileceğine rivayet eder.

Rüyada kuşun yere düşmesi eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada lambanın yere düşmesi işlerinin büyüyeceğine, sosyal ilişkilerinin bu süreçte daha fazla renkli ve keyifli olacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir hoşluğa ulaşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada muskanın yere düşmesi sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine, kazancının beklentilerinin çok üstünde olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada narın yere düşmesi yeni bir araca sahip olunacağına, gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada okulda yere düşmek kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, iyi hissedileceğine, kazancın katbekat arttırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölünün yere düşmesi yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oturduğu yerden düşmek hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, zenginliğinin her geçen gün artacağına, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine inanılır.

Rüyada pastanın yere düşmesi çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine işarettir.

Rüyada perdenin yere düşmesi evine huzurun ve bereketin geleceğine, tüm evlatlarının kendisi için çok hayırlı olacağına, ortaya bazı projeler koyacağına alamet eder.

Rüyada resmin yere düşmesi bir kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine, bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine ve bu sayede parmakla gösterilen bir şahıs haline gelineceğine, bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada saatin yere düşmesi zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına delalettir.

Rüyada saksının yere düşmesi hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, toplumda itibarının ve saygınlığının yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada sandalyeden yere düşmek parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, berekete kavuşacağına, bolluk içinde zengin bir hayat sürüleceğine yorulur.

Rüyada seccadenin yere düşmesi maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, işlerinin büyüyeceğine işarettir.

Rüyada sürekli aynı yerden düşmek zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, işinde uzman bir tanıdığın birçok konuda kendisine yardımcı olacağına, projelerin büyük başarılar kazandıracağına delalet eder.

Rüyada sürekli yere düşmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tabağın yere düşmesi hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, bir yakınının sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine rivayet eder.

Rüyada tabutun yere düşmesi huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, insanlardan takdir toplayacağına delalettir.

Rüyada tırmandığı yerden düşmek hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, eğitim ve iş hayatında çok üst kademelere çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tutunduğu yerden düşmek işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, adının her yerde geçeceğine, yardım almadan sorunlarından kurtulacağına ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye, akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tuvalette yere düşmek zenginliğe kavuşacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, ailesindeki her bireyi ayrı ayrı desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada uçaktan yere düşmek çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, hayatından yana hayır bulacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına alamettir.

Rüyada uçurtmanın yere düşmesi çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına işaret eder.

Rüyada uçurumdan yere düşmek verilen emeklerin karşılığının alınacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına işarettir.

Rüyada uzaydan yere düşmek dertlerine derman bulacağına, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, yeni bir ortama girileceğine alamet eder.

Rüyada vurulup yere düşmek yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, işlerin eski haline döneceğine alamet eder.

Rüyada yağmurda yere düşmek kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına yorumlanır.

Rüyada yastığın yere düşmesi çok rahat edeceğine, sabırla hayatına devam edeceğine, kazançlı işlere girileceğine yorumlanır.

Rüyada yataktan yere düşmek her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yıldız yere düşmesi kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, içinde bulunduğu karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına tabir olunur.

Rüyada yolda yere düşmek maddi olanaklarının artacağına, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, bereketin ve verimin olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yorganın yere düşmesi heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, zafer elde edeceğine, sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yumurtanın yere düşmesi keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, zor günlerin biteceğine, mutlu ilişkiler kuracağına yorumlanır.

Rüyada yürürken yere düşmek esenlik bulup, mutlu olacağına, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, rahata ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada yüzüstü yere düşmek hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
  • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
  • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.