Rüyada Karanlık Yolda Yürümek

Rüyada karanlık yolda yürümek çalışkanlığının ve azminin karşılığını işinde terfi ettirilerek alacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, geçim derdinin baş göstermeyeceğine yorulur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre üzüntü veren olayların düzeltileceğine, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşınla karanlık yolda yürümek kurulu bir düzene sahip olacağına, bolluğa, berekete, güce ve kuvvete, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, hedeflerini gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, açların doyacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına delalettir.

Rüyada gece karanlık yolda yürümek rızık bolluğu içinde olacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, yakın bir zaman içerisinde kendi işinin sahibi olunacağına, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, evlatlarına şefkatli bir tutum içinde olacağına yorulur.

Rüya tabiri lugatına göre hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, hastalıkların şifa bulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, hak yolunu bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ıssız karanlık yolda yürümek işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, kendisini mutlu ve keyifli hissedeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, hayatının uzun süreceğine, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, ticarette şansının yaver gideceğine, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada sevgiliyle karanlık yolda yürümek başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, gözyaşının dineceğine ve kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, rızkından ve gelirinden yana kısmetli olacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, bir üniversitede hoca olunacağına, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin gönlünün ferahlayacağına, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Samet

Karanlıkta abimle yürüyoduk dağlık bi yerdi abim elindeki feneri karşıya tuttu düz bi yoldu bi anda aydınlandı çok parlaktı yolun nerdeyse çoğunu aydınlattı sonra yürürken ses duyduk koşmaya başladık bana siyah aynı gecenin kendisi gibi siyah bi puma saldırdı yere düştüm koluma sarıldı debelene debelene ayağa kalktım o an için elime taş alıp kafasına vuracaktım kurtulduğumu hatırlıyorum sonra o esnada abime de bi şey daha saldırdı net hatırlayamıyorum kurtulup uyandım