Rüyada Karanlık Yürümek

Rüyada karanlık yürümek maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, olumsuz seyreden bir durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, parasının ve malının çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin askıya alınmış planların yakın zamanda hayata geçirileceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama oturacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına, sorunlarının sona ereceğine, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine inanılmaktadır.

Rüyada akşam karanlığında yürümek herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına bunun sonucunda meyvelerini toplayacağına, kalıcı başarıyı yakalayacağına, sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, aile bireylerinden birine iş kurulacağına, saygınlığının artacağına, yeni bir yola gireceğine, başını sokabileceği bir eve kavuşacağına delalettir.

Rüyada alaca karanlıkta yürümek işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, huzursuzlukların son bulacağına, kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, işe giren herkesin kalkınacağına, daha fazla gelir elde edeceğine işarettir.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada anneyle karanlıkta yürümek yakındakilere maddi ve manevi olarak destek olacağına, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, mutlu bir evliliğe, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin ün sahibi olacağına, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin kademe kademe artacağına, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine tabir olunur.

Rüyada arkadaşla karanlıkta yürümek maddi açıdan büyük bir bolluğa erişileceğine, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin üzüntülerin gideceğine, kazançlı işlere girileceğine ve bu sayede ailesine daha rahat bir hayat sunma fırsatı bulacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, yeni çalışmalar ortaya koyacağına, yaşadığı stres ve sinirden kurtularak çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, karakterinden asla ödün vermeyeceğine işarettir.

Rüyada aydınlıktan karanlığa yürümek gösterilecek sabır ve azim sayesinde kötü giden her şeyin yoluna gireceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, sorunlarının son bulacağına rivayet eder.

Rüyada eşimle karanlıkta yürümek çok iyi atılımlar yapılacağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce ailesini düşüneceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, yakında güzel haberler alarak sevineceğine, zenginliğe kavuşacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine işaret etmektedir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, yetkili bir göreve atanacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına, çok mutlu günler geçireceğine, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada gece karanlıkta yürümek sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, rızkının kesilmeyeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına inanılmaktadır.

Rüyada sevgiliyle karanlıkta yürümek rakibi karşısında çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, lüks şekilde yaşayacağına, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, kendisine ev alacağına, aile yaşantısında her şeyin yolunda gideceğine tabir olunur.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin geçmişi ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, başarıya ulaşacağına, rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstlenmeyeceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tek başına karanlıkta yürümek küslükleri bitireceğine, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, kendisine düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, kısmetinin açılacağına rivayet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin hakkında yanlış bilinen mevzular mevcut olup gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, iyiliğe kavuşacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına inanılmaktadır.

Rüyada zifiri karanlıkta yürümek beklenen haberlerin nihayet geleceğine, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre hasta olanın iyileşeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda gece uyurken uyanıyorum. Tuvalete gideceğim fakat zifiri karanlık elimle yollayarak odamdan çıkıp tuvalete gidecekken sonra sadece sol gözümün önünde sadece yürüyeceğim yeri görebilecek kadar hafifçe ışık oluyor sonra yürümeye başladım yürürken uyandım

Semih

Çok teşekkür ederim sağolun 🙏

Dara

Merhaba rüyamda ben kardeşim ve konuşmadığım kuzenim çok kapkaranlıkta yürüyorduk kuzenim konuşmaya çok hevesliydi mutlu mutlu sohbet ediyorlardı ama bune diye düşünmeden duramıyorum küstüm neden konuşuyor diye yine aynı karanlıkta konuşmadığı kuzenim ve yengemi gördüm yengem kuzenimi köşe çekmiş kızgın bir şekilde neden yaptığını soruyordu

Kürşat

Rüyada karanlıkta sokakta yürüyorum tek tük insanlar var o sırada sabah ezanı okunduğunu duydum yanıma birisi geldi o kişi yanıma gelince kendimi aydınlık bir odada buldum odanın kapısında bir anahtar vardı erkek kardeşimi gördüm kapının anahtarını o almadan ben alayım diye düşünerek ben aldım anahtarı cebime koydum
Yaş40 bekar