Rüyada Kardeşi Üzgün Görmek

Rüyada kardeşi üzgün görmek işteki bir sorunun kısa süreli olacağına ve daha sonra işin düzgün bir şekilde ilerleyeceğine, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, makam ve rütbe edineceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına rivayet eder.

Rüyada erkek kardeşi üzgün görmek rakiplerine karşı başarı kazanacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, yanındaki bir kişiye amaçlarını ve hedeflerini yerine getirme fırsatı vereceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, daima afiyette olacağına alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin uzun zamandır göremediği sevdiklerine hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, anne ve babasının her zaman başında olacağına, hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, sıkıntıların son bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüş kardeşini üzgün görmek kendisini huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, berekete kavuşacağına, bolluk içinde zengin bir hayat sürüleceğine alamettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, uğradığı zararların telafi edileceğine, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Asuman

25 gün önce erkek kardeşim trafik kazası sonucu kaybettik.Rüyamda yanıma geldi ve abla ben kimim diye sordu.kendi sesiydi net duydum fakat cevap veremefen uyandım ne anlama geliyor .

Yasin

Ruyamda kardesimi birisi soz ile uzmus aglamakliydi. Ben de surekli gittigi mekana gittim. Bicakla o adami bekledim. Baska birisi ugrasti benimle durumu soyleyince benden uzaklasti ugrasmadan

Snm

Rüyada erkek kardeşimi bina altında oturmuş üzgün gördüm bende uzaktan onu izliyordum

Songül

Kardeşim cezaevinde şuan bu gece rüyamda gördüm üzgün ve ağliyordu ne anlamına geliyor acaba