Rüyada Kardeşini Bayılmış Görmek

Rüyada kardeşini bayılmış görmek harcama gücünün artacağına, markasını duyuracağına, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine alamet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, en büyük desteği dostlarından ve ailesinden göreceğine, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kardeşini bayılmış görmek hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, kendisine ait olan bir mülkün gün geçtikçe değerine değer katacağına, bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına delalet etmektedir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin helal lokma yiyeceğine, büyük ses getirecek işlere girileceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, feraha er geç kavuşacağına, derdi olan bir arkadaşının derdini dinleyeceğine, kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilere karşı galip geleceğine yorumlanır.

Rüyada erkek kardeşin bayıldığını görmek işte kazanılan büyük bir zaferin bir parçası olacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, iş arkadaşlarının saygısını ve sevgisini toplayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, sosyal konumunun değişeceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, başarılı kişileri tebrik edeceğine alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Kardeşini Bayılmış Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Aslında rüyamda abimin sürekli bayildiğinı görüyorum ama araştirdiğimda çikmıyor o rüyaninda anlamını ögrene bilirmiyim.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya kazanmaya, hayata ve iyiliğe rivayet eder. Rüya alimlerine göre kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine; kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına; kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına yorulur.

 2. Erkek kardesimle yolda yürüdüğümüz yerde tak düşüyor bayılıyor. sonra doktormuş biri geliyor ayıltıyor.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız takdire, yola ve mevkiye yorulur. Rüya yorumuna göre insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine; üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, herkesi doğru yola çağıracağına; her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine alamet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim