Rüyada Kardeşini Yaralanmış Görmek

Rüyada kardeşini yaralanmış görmek maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup yardımlarda bulunacağına, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, geçmişte yaşanan acıların unutulacağına yorulur.

Rüya tabircisine göre ailesinin kendisini ne kadar çok sevip önemsediğinin farkına varacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine örnek olacağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, rakiplerin üzüleceği bir haberle sevinç duyulacağına, itibar edineceğine, çevresindeki iyi niyetli kişilere akıl vereceğine ve onları başarıya ulaştıracağına tabir olunur.

Rüyada kardeşini yaralanmış görmek anne duasının alınacağına, huzurunun yerine geleceğine, iş arkadaşlarının saygısını ve sevgisini toplayacağına, devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin kendisini yakından takip eden bir aile büyüğü tarafından korunup kollanacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının ve bahtının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek kardeşin yaralandığını görmek hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, hayata yeni bir başlangıç yapacağına, tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, güçlükle elde edilecek başarıya, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracak bir işe imza atılacağına, para kazanmaya, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının hiç kesilmeyeceğine, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimm

Kardeşim engelli ve protez kullanıyor, rüyamda ise o merdivenlerden çıkıyordu, aşağı tarafta sağda bir çocuk onu izliyordu, ona bu çocuk kim burada ne işi var dedim, sonra kardeşim kapının yanına kadar çıktı ve vücuduna baktım her yerinde göbek altında bacaklarında yaralar vardı göbek tarafındaki kanlıydı diğer yerlerindeki yaralar kıpkırmızıydı, ben de ona sürekli olarak nerede düştüğünü bunun nasıl olduğunu soruyordum

Nesrin

Merhabalar rüyamda kardeşimi ararken trafik kazası geçirmiş ağır bir şekilde yerde yattığını görüyorum saniyorum heryer kan. Adamın biri yaşıyor diye bağiriyo… sağa sola koşturuyorum çırpınıyorum aklıma ambulans geliyor arıyorum benden önce ulaşıyor yanımdaki hiç tanımadığım kadın çok ağlıyorum çok yalvarıyorum….ve uyandim

Angela

Kuzenim ve ablam ile okul çıkışı eve gidiyorduk kuzenim kestirme yoldan gidelim dedi. Yol baya karışıktı bazı yerler uçurumdu ben ve kuzenim köprüyü geçebildik kız kardeşimi bir ara göremedim köprüden geçip merdivenin altına baktığımda kanlar içinde gördüm düşmüştü öldüğünden çokk korktum peki bu rüyanın anlamı nedir?

Nazlı

Rüyamda ilik nakli olan kız kardeşimle birlikte Bi düğünde oynadığımızı gördüm ama oynarken ben ağlıyordum kız kardeşimde sürekli düşüyordu oynarken ama ben onu tekrar kaldırıyodum

Anonim

Merhaba sevgilimin küçük erkek kardeşi evin içinde koşarken dolaba çarpıyordu ve başı veya dizi kanıyordu. Bunun anlamı nedir?

Edanur

Merhaba rüyamda kız kardeşime uzaktan balta atarlarken göğüs kafesinden yaralanıyordu bunun anlamı nedir? Şimdiden teşekkürler

Mert

Merhaba rüyamda kız kardeşim dizin arka tarafından derisi tamamen çıkıyordu anlamı nedir ?

Seyfullah

Rüyada kız kardeşimin ayağına tel battığını gördüm ve kucağıma alıp bir çeşmede kanayan ayağını yıkadım

Anonim

Selam rüyamda erkek kardeşim yaralı işkence edilmiş heryeri kanıyordu yürüyemez haldeydi sabah namazından sonra gürdüm korktum ata binmeye çalışıyordu binemiyirdu cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekürler ismim huriye

Ahmet

Slm erkek kardeşim kısa bi süre önce bel fıtığından amaliyat oldu rüyamda kardeşim yük tşırken altında kaldı yaralandı .