Rüyada Kardeşinin Elinin Kesildiğini Görmek

Rüyada kardeşinin elinin kesildiğini görmek zorlukların aşılacağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, sevdikleri ile bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, çok sağlıklı olunacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine delalettir.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin korkularını ve şüphelerini yeneceğine, anne ya da babasına yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, neşe içinde olacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine yorumlanır.

Rüyada kardeşinin elinin kesildiğini görmek kendini çok şanslı addedeceğine, uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, ilerleyeceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada erkek kardeşinin elinin kesildiğini görmek Allah yolunda yürüyeceğine, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, sıkıntılı durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına rivayet eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının üzerine yağacağına, bekarsa evleneceğine ve yuvasını güzelleştirmek için ömür boyu didinip çabalayacağına, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Merhabalar rüyamda 12 yaşındaki erkek kardeşimin elinin ampute edildiğini yani tamamen kesildiğini gördüm çok kötü ağlıyordum ve sonrasında bana diğer elini keseceklerini de söylüyorlardı izin vermiyordum

Fatma

Selamın aleyküm rüyamda erkek kardeşimin elini yere yatırmış taşla ezen kuzenimi gördüm biz öfke ve üzüntü içindeyken kardeşime ulaşmaya çalışıyordum karmaşadan sonra yanımda belirdi ellerinden parmakları kopmuş eli sariliydi iyiyim biseyim yok diyordu ama gördüklerim beni etkilemişti