Rüyada Karışık Dolma Görmek

Rüyada karışık dolma görmek yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, hayatının olumlu yönde değişeceğine, keyifli zamanlar geçireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere erişmesini sağlayacağına delalet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin yakınları ile birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, zorlukların bir anda biteceğine, eline para geçeceğine yorulur.

Rüyada karışık dolma görmek üzerinde çok fazla kafa yormadığı bir konuda kötü bir karar vereceğine ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, çalışmalarının çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüyayı görenin tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, gülen gözlerin ışığının hiç sönmeyeceğine, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına yorumlanır.

Rüyada karışık dolma görmek insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına, mallarını ve makamını garantileyeceğine, biraz dinleneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, daha fazla nimete kavuşacağına, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına, zaman zaman işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melek Ünal

Dün gündüz vakti bir rüya gördüm . Hatırımda kalan bir tencerenin en üstünde çiğ yeşil fasulyeler ve onları kaldırınca altında biber patlıcan karışık pişmiş bir dolma yemeği vardı . Çok şaşırıyorum ve seviniyorum , birilerine dolmaları gösterip gelin hep beraber yiyelim altında yemek varmış fasulyelerin diyorum . Keyifli uyandım …

Nazlı Boz

Rüyamda yaprak biber dolmalari pişiriyor um gorumcelerim gelmiş ev çok kalabalık rahmetli annem ben yatıyorum sonra yatakları ayırıyor um annemden ayrı yatiyomum

Çîğdem

Rüyamda arkadaşımın evinegitmişim mutfakta dolma varkarışık bende götürmüşüm bakıyorum elimde kap var biraz oraya kattım birazını aldım söyliycektim aldığımıda annem çağırdı dışardan yemeğe gidecekmişiz öyle kaldım uyandım

Meliha

Rüyamda kalabalık bir aile ortamında büyük kazanlarla karışık sebze dolması hazirliyorduk. Pişirmek üzere kazanlara diziyorduk dolmaları, yemek nasip olmadı tabi uyandım ☺️

Nezahat BELVEREN

Rüyamda annem kabak patlıcan dolması hazırlayıp pişirmek için tencereye dizmişti ve son olarak ben sevdiğim için üç adet biber dolmasını diğerlerinin üzerine dizdi???