Rüyada Karısının Bayıldığını Görmek

Rüyada karısının bayıldığını görmek sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, yazgısının güzelleşeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, şansın yaver gideceğine, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına delalettir.

Rüyada karısının bayıldığını görmek yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, adımlarını daha sağlam atacağına, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, yükünün hafifleyeceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, bozduğu bir düzenin eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeden desteklerini yapacaklarına, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına rivayet eder.

Rüyada karısının bayıldığını görmek iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, patronlarının gayretli çalışmasını fark edip, karşılıksız bırakmayacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, iş hayatında rahat edileceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments