Rüyada Karnın Şiş Olduğunu Görmek

Rüyada karnın şiş olduğunu görmek şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, başarılı çalışmalara imza atacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için yakınındaki bir kişiden yardım alınacağına, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, işlerine dört elle sarılacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine ve düzelme yaşanacağına, yaptığı çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, geçim sıkıntısının sona ereceğine, sorunların tek kalemde silineceğine işaret etmektedir.

Rüyada karnın şiş olduğunu görmek huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, alım gücünün zayıflamayacağına, yaşadığı yerin güzelleşeceğine, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, maddi sıkıntılarının son bulacağına, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, kazancının katbekat artacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada karnın şiş olduğunu görmek sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına, kurtuluşu bulacağına, işinde söz sahibi olacağına, zor durumda kalan kişilere yardımcı olunacağına rivayet etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin para sıkıntısı çekmeyeceğine, gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, uğradığı zararları bu zarara neden olan kişilerden karşılayacağına, önem verilen ve sevilen kişilerle yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, hayatını yoluna koymaya alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments