Rüyada Karnında Bebek Tekme Atması

Rüyada karnında bebek tekme atması aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, bir aile büyüğünün ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına, çok başarılı olup, kazancının artacağına, kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve her şeyin çok daha keyifli bir hal alacağına, gönül kapılarının açılacağına, başarılı olacağına tabir olunur.

Rüya yorumcusuna göre ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, kendisine olan güveninin artacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, çok güzel ve kazançlı işlere adım atılacağına, kafa karışıklığı yaşayan bir arkadaşına tavsiyelerde bulunacağına, çok zor bir durumda kalan bir sevdiğine yardım edeceğine, kırılan umutların tekrar filizleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada anne karnındaki bebeğin tekme atması çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, özel hayatında bazı yeni kararlar alacağına, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, müjdeli haberler alınacağına, harama göz dikmeyeceğine, yolunun hep açık olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbir şeyin kalmayacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa zamanda kurtulacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, yakın gelecekte nikah masasına oturulacağına, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının karnındaki bebeğin tekme atması insanlar tarafından sevilip sayılacağına ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, yüzün güleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, hayatının kolaylaşacağına, muradına ereceğine, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, değer verdiği gibi kıymet göreceğine işarettir.

Rüyada Karnında Bebek Tekme Atması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Büyük ablam hamile, onlarla aynı sokakta oturuyoruz. Annemle ablama gitmişiz salonunda oturuyorduk. Rüyamda karnında bebeğin oynadığını gördüm. Gözle görülecek şekilde ablamın karnında bebek kıpırdıyordu. Annem görünce birden ağlamaya başladı. Sen de evlenseydin bak seninde bebeğin olacaktı dedi. Bende, ben evlenmeyeceğim diğer çocuklarının bebeklerini seversin dedim. Ben öyle konuşunca bebeğin tekme attığını gördüm. Annem bak Allah tarafından yeğenin sana nasıl kızıyor dedi. Ablamda bize gülüp durdu. Sürekli gülüp duruyordu rüyamda

Bu yazıyla ilgili rüyanızı yazın, gün içinde tabir edilsin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.