Rüyada Karnındaki Bebeğin Cinsiyetini Görmek

Rüyada karnındaki bebeğin cinsiyetini görmek sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına, yüzüne kan geleceğine, işyerindeki performansının artması için izlenen bir yolun çok iyi sonuçlar vereceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, rahat bir döneme girileceğine, hayır duaları alınacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına işaret eder.

Rüyada karnındaki bebeğin cinsiyetini görmek dertlerin son bulacağına, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına, kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, bir büyüğünden aldığı tavsiyenin kendisini çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, geçim sıkıntısının olmayacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine yorumlanır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına tabir olunur.

Rüyada anne karnında bebeğin cinsiyetini görmek sağlığın günden güne iyiye gideceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, gelirinin çoğalacağına, refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin çok bereketli bir dönem geçireceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meryem Celebi

Merhaba ben hamileyim rüyamda doktora gidiyorum ultrasondan bebege bakiyor erkek cocugu gördüm ama sanki normal bir kameradsn bakiyormus gibi mavi gözlerini kumral saclari bile belirgindi

Aynur Yaşar

Ben yeni hamileyim önce rüyamda yanımda elimi tutup yürüyen bi kız çocuğum olduğunu gördüm bugün de annemin kucagında erkek bebek vardı oğlum diyip öpüyordum onu

Melek

Rüyamda bir kızım vardı çok tatlıydı hiç huysuzluk etmiyorudu hiç sesi çıkmıyordu beraber geziyorduk. Evdeyken de iki dk gözümü ayırsam hemen ortadan kayboluyordu adıyla sesleniyordum ama şimdi adını hatırlamıyorum. Seslendiğim zaman ya bi koltığun altından ya bi dolabın altından emekleyerek bana geliyordu.

Gül

24 haftalik hamileyim rüyamda bebekte bi sorun olduğunu söylediler açıp baktılar hatta ben bile gördüm ama çok küçüktü cinsiyetini bilmediğimi soyledim erkek dediler inanmadım bende baktim gördüm

KÜBRA DURMAZ

Rüyamda doktor, bebeğimin erkek bebek olduğunu ve oğlumun olacağını söylüyordu. Hatta ultrasyonda özellikle gösteriyordu. Hamileyim acaba bilinçaltıma yerleştiği için mi öyle bir rüya gördüm yoksa bunun farklı bir yorumu war mı?