Rüyada Karnından Bebek Çıktığını Görmek

Rüyada karnından bebek çıktığını görmek sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, rakiplerin geride bırakılacağına, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, zengin olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, çevre, iş ve mekan değiştireceğine, atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, sevdiği kişilere kavuşacağına, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada karnından bebek çıktığını görmek kimseye borçlanmayacağına, çekilen yükün hafifleyeceğine, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, ün sahibi olacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, gönül kapılarını açacağına, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, Allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının karnından bebek çıktığını görmek karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına, hakkında kötü düşünen ve ekmeğiyle oynayan insanların pişman olacaklarına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, ruhsal sorunlarından gülmek suretiyle şifa bulacağına, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, eğer planlanan şekilde hareket ederse çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine alamettir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, hayatından memnun olacağına, işlerini tek başına yöneteceğine, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, kendisini mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meryem

Sayın yorumcu,
Rüyamda annemin hamile olduğunu görüyordum. Ben yaklaşınca bebeğin kafasının hareket ettiğini görerek sevindim ve annemin karnına dokundum. Tam o sırada bebek elimi koyduğum yerden kafasını çıkararak gülümsedi. O kadar güzel bir kız çocuğuydu ki gözlerimizi alamadık. Yaklaşık bir yaşlarında sarışın mavi gözleri güleç yüzü.. (Babam öyledir)
Şiimdiden teşekkür ederim,iyi günler dilerim 🙂

Sude

Hamileyim eve rüyada su dolu zarın içinde bebek gördüm

Hatun

Merhaba ben rüyamda kızımın karnındaki bebeği doğmamış haliyle kucaklıyorum annesinin karnında belirmiş herşeyi belirgin bi halde seviyorum

Nermin

Meraba.Ben ruyamda goruyorum ki, uyuyorum ve bu sırada eşim benim karnimdan bebek çikariyor bebekleri bir kuvete koyuyor ölmüs bebeklerde 3-4 aylik bebek.Ben gercekte hamile degilim.Ben şasiriyorum ruyadaki benim ikiz bebeklerim varmis.Bir erkek ve bir kiz bebekdi kuvetdekiler.Ne anlama gelir acaba ruyam lutfen yorumlayiniz