Rüyada Karpuz Kökeni Görmek

Rüyada karpuz kökeni görmek pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, işlerinin açılacağına, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, anne ve baba için çok lazım olan bir şey alınacağına, hane içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, yönetici makamına geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada karpuz kökeni görmek dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, zenginlik kazanacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine alamet ettiği söylenir.

Tabirciye göre çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, bereketin ve verimin geleceğine, hayatın kendisine şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına delalet eder.

Rüyada karpuz kökeni görmek manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, konforunun yerinde olacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, rahata ereceğine yorulur.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, birçok yeni bağlantı kurulacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments