Rüyada Karşılıksız Sevdiği Kişiyi Görmek

Rüyada karşılıksız sevdiği kişiyi görmek çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine alamet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin güzel bir iş fırsatına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada eski karşılıksız sevdiğin kişiyi görmek toplumdaki statüsünün yükseleceğine, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, kısmetli bir kişi olunacağına, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden yara almadan kurtulacağına, sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, şansının açılacağına, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına delalettir.

Rüyada sürekli karşılıksız sevdiğin kişiyi görmek verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, büyük bir ortaklığa gireceğine, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin çok büyük zenginliğe sahip olacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, hastalıklarının şifasını bulacağına, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
73 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Caner

Karşılıksızda olsa sevdığim kızı rahmetli annem eve getırır ve gezdırım evi ve bana sarılarak ağlar beni hiç bırakma der

Nisa

Rüyamda platonik sevdiğim çocuğu sık sık görüyorum hep bizim evde vede benim yanımda benimle konuşuyor saçımı okşuyor hep yanı başımda bu ne demek acaba??

Nisa

Teşekkür ederim aminn aminnn

Esra

Rüyamda platonik aşık olduğum adamı gördüm 3 senedir sewiyorum ve bu onu biliyor karşılıksız sevdim onu reddettmişti beni rüyamda onu gördüm başkasını seviyordu özlüyordu mesaj atıyordu ona

Karamella

Rüyam da sevdiğim erkeğin kucağına,tanımadığım bir kız oturuyordu, onun sorularını çözüyordu kütüphane de

Erdem

Merhaba. Rüyamda karşılıksız sevdiğim kadının ablası ile şakalaşıyordum ve siyah tel tokasını saçıma takmaya çalışıyordum

Yılmaz

rüyamda karşılıksız sevdiğim kadını üstünde resmi üniforma sırtında okul çantasıyla gördüm.