Rüyada Sevdiği Kişi Görmek

Rüyada sevdiği kişi görmek rakiplerine karşı zafer kazanacağına, ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine, nefsini terbiye etmeyi başaracağına, derdi olan bir arkadaşının derdini dinleyeceğine, kısmet alacağına, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine yorulur.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, çalışkanlığı, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına delalettir.

Rüyada çok sevdiğin kişiyi görmek eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına, zor zamanların geride kalacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, hedeflerini gerçekleştireceğine, çok istenen bir şeye sahip olunacağına ve zorlukların aşılacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, başarılı ve zengin birisi olacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece deneyimlerin kalacağına, bereketli bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada en sevdiği kişiyi görmek kolay yoldan gelir elde edeceğine, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine işaret eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına, küs insanların barışacağına, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine, sermayesini riske etmeyeceğine, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada eskiden sevdiği kişiyi görmek maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, aile ve iş hayatının eskisinden de iyi olacağına, işte başarılı adımlar atılacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, ayrı kaldığı kişiler ile hasret gidereceğine, olumsuz bir olaydan kısa bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, şans ve bereket kapılarının açılacağına, sevdikleri ile aradaki kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada hep sevdiğin kişiyi görmek rızkının genişleyeceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına, rahatlığa erileceğine, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, karlı ortaklıklara gireceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine alamettir.

Rüyada insanın sevdiği kişiyi görmesi eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, ticaret ehli olacağına, rahata ereceğine, eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına delalet eder.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin tüm sıkıntıların giderileceğine, yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına, huzurunun ve mutluluğunun baki kalacağına, çok değer verdiği ve saygı duyduğu bir kişinin yardımları sayesinde sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, saygınlık kazanacağına, sorunların ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada önceden sevdiğin kişiyi görmek kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, başarılarının kalıcı olacağına, karşısına çıkan tüm fırsatları değerlendireceğine, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin rahat bir döneme gireceğine, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada platonik olarak sevdiğin kişiyi görmek eline hayırlı kazançların geçeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, işte başarılı adımlar atılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendisine kötülük yapan bir kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, arzuların gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, işinin gücünün rast gideceğine, ferahlığa çıkılacağına, çalışkanlığı ve azmi ile daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sürekli sevdiği kişiyi görmek çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, üretim ya da satış yapıyor ise yeni siparişler alacağına, yasta olan bir tanıdığının elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına yorumlanır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine, mahkemelik olunan bir meselede epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, geniş geniş yaşayacağına, yeni bir ilişkiye başlanacağına, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada tek taraflı sevdiğin kişiyi görmek huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, eski ahbapları ile iyi geçim halinde olacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine, yardıma muhtaç kimselere elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, hem çok şaşıracağına hem de çok sevineceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, elinin bollaşacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
30 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bestii

Ben eski sevgilimi gördüm hala konusuyoruz ama arkadaş olarak

Rüyam= ben rüyamda onun bizim evin balkonunda gördüm ama böyle değişik bişi giymişti yüzü tipi aynıydı ama sesi çok kötüydü böyle gerçek sesi iyi ama rüyadaki sesi iğrençdi yani baya kötü eski sevgilim benimle rüyada konuşmak için can atiyordu konuşmaya çalışıyordu konuştu zaman ben onu susturup kesip atıyordum ama ben ondan igreniyordum konuşsun istemiyordum benimle içimde bir nefret var gibiydi

Aybeniz

Kendisi beni 4 kere ailemden istedi. Ama ben istemedim. Şimdi ben ona aşık oldum, onun haberi yok. Rüyamda tesadüfen yolda karşılaşıyoruz, ona yıllardır onu beklediğimi, niye gelmediğini soruyorum. Bu aşkın gecemi gündüzüme katdığını, ne yapacağımı, nereye gideceğimi bilemediğimi söyledim. O da “hiç bir yere gidemezsin, sen benimsin” dedi. Ben de “evet, ben seninim, sen de benimsin” dedim. Uyumadan önce Allahtan evleneceğim adamı rüyamda görmeyi istemiştim. Acaba bu bir işaret olabilir mi?

ahmett

Rüyamda
hoşlandığım kızın
What’sApp
profiline baktım.
What’sApp
profilinde
hoşlandığım kız
başka bir erkekle
birlikte fotoğrafı
vardı. Sonra
hoşlandığım kızın
What’sApp
durumuna baktım.
Sanırım onun
sevgilisi var, çünki
o erkekle birlikte
olan videolarını
paylaşmıştı.

Dilara

Rüyamda sevdiğim adamı gördüm sosyal medya hesaplarından birlikte olduğu kişiyle fotoğraflarına bakıyordum üzülüyordum bir anda bulunduğum iş ortamında belirdi ve birbirimize bakıp durduk özlemiş gibiydik birbirimizi daha sonra köydeydim yanımda bir kaç arkadaş vardı tekrar sosyal medyasına bakıyordum ve yine karşıma çıktı bu sefer konuşmaya çalıştı ben konuşmadım uzaklaşıyordum ordan ben seni unuttum dedikçe teyzem çıkıp hayır unutmadın diyordu sonra beni tuttu o bırakmadı gayret ettim bıraktı

Nazlı

Hayırlı günler.. ben 1 ay önce rüyamda ölmüş olan kayın babami evimin etrafında gördüm.Ama 3 tane ayağı var di .ama Orta ayağı yere değmiyor.. Bende onun yanında bekliyor dum. Öldüğünde yaşlı ama rüyamda daha genç gördüm. Bana kızdı.. ama hayattayken de öyle di bana karşı kötü niyetli değil di yapısı öyle.. sonra kaynanam geldi onu hastaneye aldı kızıyla.hayirdir inşallah